پل ایران ترکیه تروریسم عملیات نظامی اخبار بین الملل

پل: ایران ترکیه تروریسم عملیات نظامی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتقاد قلعه‌نویی از شعارهای قومیتی در ورزشگاه‌ها

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید با این که شرایط اقتصادی کشور خوب نیست و به مردم فشار وارد می‌شود، ولی دعوای بین قومیت‌های متفاوت کشور عزیزمان ایران که در ورزشگ

انتقاد قلعه‌نویی از شعارهای قومیتی در ورزشگاه‌ها

انتقاد قلعه نویی از شعارهای قومیتی در ورزشگاه ها

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید با این که شرایط اقتصادی کشور خوب نیست و به مردم فشار وارد می شود، ولی دعوای بین قومیت های متفاوت کشور عزیزمان ایران که در ورزشگاه ها رخ می دهد در ارزش ایرانیان نیست.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان، اظهار کرد: مردم ما مطالبات به حقی دارند. شرایط اقتصادی کشور سخت است و به مردم فشار می آید. من هر لحظه حرفم را می زنم و ممکن است این برایم هزینه در بر داشته باشد ولی چیزی که این چند روز در ورزشگاه های کشور عزیزمان ایران دیدیم اصلا خوب نیست. منظورم بحث قومیت ها هست. ما همه ایرانی هستیم و به ایرانی بودن مان افتخار می کنیم.

او ادامه داد: تا آن جایی که من می دانم یک کشور با تاریخ ۹ هزار ساله و شاید زیاد هستیم. مردم بسیار خوبی داریم. این مسائلی که در ورزشگاه ها به وجود می آید خوب نیست. خدای نکرده اگر از بینی یک جوان ایرانی خون بیاید پدر و مادرمان چه می کشند.

انتقاد قلعه‌نویی از شعارهای قومیتی در ورزشگاه‌ها

قلعه نویی که با “رادیو تهران” صحبت می کرد از طرفداران فوتبال خواست که از تماشای فوتبال لذت ببرند. او اضافه کرد: هنگامی که جهت یک تماشاگر اتفاق ای رخ دهد دیگر مهم نیست که طرفدار چه تیمی بوده است در این جا بحث ایرانی بودن مان مطرح می شود. به عنوان یک برادر می گویم که این رفتارها در ارزش ما ایرانیان نیست. البته ما یک کشور ثروتمند هستیم و منابع زیادی در کشور داریم. جوانان ایرانی مطالبات به حقی دارند ولی باز هم می گویم که این نوع رفتارها درست نیست.

سرمربی سپاهان در مورد شرایط لیگ هم، بیان کرد: سه هفته از لیگ گذشته است ولی هنوز تیم ها به روند حرکتی ارزش نرسیده اند. عیار لیگ، دو هفته دیگر مشخص می شود ولی چیزی که مشخص است با برنامه بودن همه تیم هاست. در جدول رده بندی تیم ها بسیار به هم نزدیک هستند و ممکن است یک تیم با یک پیروزی از انتهای جدول رده بندی به بالای جدول بیاید.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید با این که شرایط اقتصادی کشور خوب نیست و به مردم فشار وارد می‌شود، ولی دعوای بین قومیت‌های متفاوت کشور عزیزمان ایران که در ورزشگ

او با بیان این که امسال لیگ خوبی خواهیم داشت، بیان کرد: حضور تماشاگران به جذابیت لیگ امسال اضافه خواهد کرد. تماشاگران تیم های نساجی مازندران، مسجد سلیمان، سپاهان، استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی، همه و همه به بهتر شدن لیگ مان کمک می کند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در ادامه راجع به جذب دژاگه و شجاعی به وسیله تراکتورسازی، توضیح داد: من معمولا راجع به جایی که مسوولیتی ندارم صحبتی نمی کنم. من به طور کلی از آقای زنوزی تقدیر می کنم که جهت فوتبال خرج می کند و بعد از چند سال که بحث خرید تراکتورسازی به وسیله او وجود داشت، زنوزی بالاخره این تیم را خرید. جذب شجاعی و دژاگه از جنبه های متفاوت می تواند به جذابیت لیگ اضافه کند. جهت مثال کریستیانو رونالدو شاید از لحاظ فنی شرایط پنج سال پیشش را نداشته باشد ولی تیم بزرگی مانند یوونتوس به خاطر ابعاد دیگر این بازیکن او را جذب می کند.

او ادامه داد: اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نیز زمانی که به لیگ کشور عزیزمان ایران آمدند، به این لیگ جذابیت دادند. همان طور که دیدید در تمرین اول، محل تمرین تراکتورسازان به خاطر حضور شجاعی و دژاگه پر شد.

انتقاد قلعه‌نویی از شعارهای قومیتی در ورزشگاه‌ها

قلعه نویی در ادامه گفت : من باید از این وقت استفاده کنم و به کار پهلوانی شخص آقای نصیرزاده و کلوب ماشین سازی اشاره کنم. البته نمی دانم که در حال حاضر اسم این تیم ماشین سازی است یا گسترش فولاد. آن ها کار اخلاقی راجع به سپیدرود کردند. هم چنین کاری که رحمتی بعد از گل خوردن از ذوب آهن انجام داد و به بازیکن حریف کمک کرد. فوتبال ما نیاز به این رفتارها دارد. ان شاء الله مملکت ما به سمت اخلاق مداری گام بر دارد. این خصلت در چند سال گذشته در کشور ما کم رنگ شده است است.

سرمربی سپاهان راجع به دیدار برابر پیکان، گفت : من در رابطه با تیم خودم صحبت می کنم. ما فوتبال خوبی برابر پیکان بازی کردیم. من یک بار در اجلاسی که در شهر برلین برگزار می شد به عنوان مربی تیم ملی راجع به تجزیه و تحلیل عملکرد مربیان صحبت کردم. عملکرد آن ها از دو جنبه ساختار دفاعی و حمله مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید با این که شرایط اقتصادی کشور خوب نیست و به مردم فشار وارد می‌شود، ولی دعوای بین قومیت‌های متفاوت کشور عزیزمان ایران که در ورزشگ

او افزود: در بازی اول برابر مسجد سلیمان در حد لیگ یک هم بازی نکردیم ولی برابر پیکان خیلی خوب ظاهر شدیم و به آن ها موقعیت ندادیم. دیروز (جمعه) بد شانسی به سراغ تیم ما آمد و عدالت فوتبال در حق ما اجرایی نشد. ما از قبل می دانستیم که پیکان بسته بازی می کند، به همین علت چاره ای جهت آن اندیشیدیم و توانستیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم. گلایه ای که من نسبت به پیکانی ها داشتم به خاطر اتلاف وقت آن ها بود. ما توقع این رفتارها را نداشتیم. جلالی و مطهری، مربیان خوبی هستند خصوصا مطهری که قطعا آینده روشنی دارد.

قلعه نویی هم چنین راجع به آمار پایین گل در بازی های لیگ برتر، توضیح داد: من در اوایل صحبتم گفتم که تیم ها هنوز شکل کامل نگرفته اند. سپاهان کلی تغییرات داشته است و نیاز به وقت دارد. همان طور که استقلال نیز کلی تغییرات داشت و در دو بازی نخست آن نمایشی را که دیدید را از خود نشان داد ولی در بازی سوم با یک نمایش عالی سه گل به تراکتورسازی زد. پارسال استقلال هم تغییرات زیادی داشت که بعد از چند هفته تیم ارزش شکل گرفت. این ها همه هنر وینفرد شفر است.

انتقاد قلعه‌نویی از شعارهای قومیتی در ورزشگاه‌ها

سرمربی سپاهان در ادامه صحبت هایش، بیان کرد: هم چنین تفکر فوتبال کشور عزیزمان ایران به سمت فوتبال بسته رفته هست. من زمانی که در استقلال اهواز و مس کرمان که از تیم های معمولی لیگ بوده حضور داشتم از لحاظ گلزنی جزو برترین ها بودیم. من ترجیح می دهم به جای نتیجه یک بر صفر، سه بر دو پیروز شوم. به عنوان نمونه پارسال در بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال می توانستم دفاعی بازی کنم ولی به این خاطر که به دنبال فوتبال قشنگ هستم هجومی بازی کردیم.

او راجع به بیانات داریوش یزدی، سرمربی استقلال خوزستان که سپاهان را تیمی گران قیمت قلمداد کرده بود، بیان کرد: داریوش یزدی بعد از آن با من تماس گرفت و از من عذرخواهی کرد. شرکت لیگ باید قراردادها را منتشر کند. من به آقای فتاحی بارها گفته بودم که اول از همه قراردادهای سپاهان را منتشر کند. انتشار قراردادهای بازیکنان در همه جای دنیا مرسوم هست. هم چنین هنگامی که یوونتوس کریستیانو رونالدو را جذب می کند تیم ته جدولی به یووه اعتراض نمی کند.

قلعه نویی در ادامه خاطره ای از وقت حضورش در استقلال تعریف کرد و گفت : من زمانی که در استقلال بودم یک روز توانستیم مسجد سلیمان را ببریم و به صدر جدول رده بندی برسیم. قبل از این بازی من به آقای افشارزاده گفتم که ۱۰۰ میلیون پاداش جهت تیم در نظر بگیرد ولی او روز قبل از بازی برابر نفت تماس گرفت و گفت نتوانستیم این پول را فراهم کنیم. ما در آن فصل پرسشها زیادی داشتیم و بازیکنانی مانند قاضی و آندو را از دست دادیم و بازیکنانی را در اختیار گرفتیم که دست و بال مان بسته شد. من هیچ وقت زمانی که در استقلال حضور داشتم به سپاهان اعتراض نمی کردم.

سرمربی سپاهان در ادامه ، تصریح کرد: آقای فتاحی! قراردادهای سپاهان را به همه نشان بده تا یکسری از دوستان که دلواپس سپاهان هستند، به کارهای تاکتیکی خودشان برسند و شب راحت بخوابند.

قلعه نویی در آخر راجع به اتفاقاتی درگیری هایی که در هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه ها رخ داد، گفت : من از مردم می خواهم که از فوتبال لذت ببرند. البته خواسته یا ناخواسته دو، سه نفر بودند که در این درگیری ها دخالت داشتند.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | سپاهان | ایرانی | فوتبال | استقلال | استقلال | ورزشگاه | ایرانیان | سرمربی تیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog